Czym Apple zaskoczy klientów w 2019 roku?

Rok 2019 to kolejna okazja miłośników Apple do poznania planów marki względem dotychczasowych i nowych urządzeń. Z punktu widzenia fanów telefonów najbardziej wyczekiwaliśmy na nowinki właśnie w tym obszarze i niestety nie można mówić tu o dużym zaskoczeniu. Przeprowadzona w połowie roku konferencja wyjaśniła plany koncernu na najbliższy okres – co przyniesie on użytkownikom iPhone’ów? Sprawdziliśmy.

Spekulacje fanów marki

Choć w kuluarach pojawiały się wieści, że Apple zaprezentuje na swojej konferencji nowy iPhone o cenie dostępnej dla mniej zamożnych osób to nic takiego nie miało miejsca. Przedstawiciele marki skupili się na doskonaleniu swojego systemu operacyjnego, czyli iOS. Jak powiedział Craig Federighi, system został poddany poprawkom pod względem szybkości działania. IOS 13 będzie więc bardziej wydajny, niż jego starszy odpowiednik – dostępny będzie nawet na iPhone 7. Optymalizacji doczekały się również same aplikacje, które mają zajmować mniej pamięci urządzenia. Użytkownicy będą mogli również korzystać z funkcji przesuwania na klawiaturze Apple Quick Path.

Czego jeszcze można się spodziewać?

W 2019 roku spełniły się również obietnice na temat powstania ciemnego trybu dla użytkowników systemu iOS. Ma on znajdować się w wiadomościach, notatkach i wszystkim aplikacjach, które mają charakter systemowych. Marka zamierza połączyć aplikacje Find My Friends z Find My iPhone, a także dodać kilka możliwości w trybie portretowym aparatu oraz w edytowaniu filmów. Jesteśmy ciekawi, jak zapowiadane nowinki będą wyglądać w rzeczywistości.

Redaktor

Back to top