Samsung Galaxy S9 – sprawdzamy model urządzenia

Samsunga można kochać lub nienawidzić – my podchodzimy do marki z wielkim szacunkiem. Już nie raz flagowe telefony producenta pokazały, że należy się z nim liczyć i z niecierpliwością czekać na nowe propozycje. Samsung Galaxy S9 nie zrywa z tradycją marki, lecz podąża za nią, dając miłośnikom nowinek technologicznych prawdziwe pole do manewru!

Zalety urządzenia z Androidem

Trzeba przyznać, że Samsung Galaxy S9 jest telefonem niezwykle dobrze układającym się w dłoni. Przede wszystkim ta cecha wpływa na jego łatwą obsługę i wybieranie wyłącznie tych aplikacji, na jakich zależy użytkownikowi. Dodatkowo, telefon posiada zakrzywiony ekran, dający efekt jeszcze większej powierzchni użytkowej wyświetlacza. Miłośnicy marki doceniają również kolor smartfonów – zwłaszcza, że może być to nietypowy fiolet lub niebieski. Ciekawą opcją w telefonie jest również możliwość odblokowywania go za pomocą tęczówki oka, czy możliwość tworzenia GIF-ów. Poszczególnych opcji jest jeszcze więcej!

Co z wadami?

Użytkownicy, dla których nie ma znaczenia marka telefonu szybko zauważą jednak wady telefonu. Jedną z nich jest krótko działająca bateria – podczas korzystania z Internetu i wykonywania rozmów trzeba liczyć się z jej częstym ładowaniem. Niektórzy użytkownicy mogą skarżyć się również na grzanie telefonu. Choć nie osiąga on bardzo wysokich temperatur, to wytwarzane przez urządzenie ciepło jest odczuwalne. Kolejną z wad, na która skarżyć się będą zwłaszcza miłośnicy fotografii jest fakt, że model ten nie otrzymał drugiego aparatu.

Redaktor

Back to top