Naprawa ekranu w iPhone – jaki serwis wybrać?

Ekran iPhone’a to jedna z najważniejszych części telefonu. Jest to również jedna z najdelikatniejszych części. Zepsuty ekran iPhone’a może utrudnić korzystanie z telefonu. Ekran może być pęknięty lub rozbity, co utrudnia czytanie wiadomości, nakładanie filtrów na zdjęcia lub pisanie nowej wiadomości tekstowej. Rozbite szkło może się zdarzyć w dowolnym momencie i z dowolnego powodu, ale nigdy nie jest zabawnie się z tym uporać.

Dlaczego warto wymienić pęknięty ekran w iPhone?

Pęknięte ekrany to poważny problem dla wielu osób. Może to być nie tylko niewygodne, ale także kosztowne. W zależności od powagi pęknięcia może być konieczna całkowita wymiana ekranu telefonu lub po prostu jego naprawa.

Jest kilka powodów, dla których warto wymienić pęknięty ekran:

– Twój telefon znów będzie wyglądał jak nowy

– Poczujesz się jak nowy początek

– Znowu będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji telefonu

Autoryzowany serwis czy jego tańsza alternatywa?

Jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu na naprawę pękniętego ekranu iPhone’a, możesz się zastanawiać, czy taniej jest zabrać go do sklepu Apple lub znaleźć serwis naprawczy innej firmy.

Tańszą może być opcja innej firmy, która oferuje naprawę iPhone, ale nie jest autoryzowanym partnerem. W rzeczywistości naprawa ekranu w iPhone w takim Serwisie kosztuje nawet o połowę mniej niż w autoryzowanym naprawczym serwisie Apple. Serwis AppleFix oferuje naprawę od ręki. Aż 90% napraw kończy się w 60 minutach.

Jakie są najlepsze sposoby, aby uniknąć pękniętego ekranu iPhone’a?

Ekrany iPhone’a są wykonane ze szkła, które jest delikatne i łatwo pęka. Ważne jest, aby wiedzieć, jak uniknąć uszkodzenia ekranu, ponieważ naprawa może być kosztowna. Najlepszym sposobem, aby nie uszkodzić ekranu telefonu, jest użycie etui lub pokrowca na telefon. Etui ochroni ekran przed uszkodzeniem, gdy przypadkowo go upuścisz.

Redaktor

Back to top