Sprawdź, czego możesz oczekiwać od Huawei p30

Kontrowersyjna ostatnio marka Huawei cieszy się niemalejącym zainteresowaniem wśród użytkowników smartfonów w Polsce. Ich urządzenia niezmiennie wybierane są w marketach elektronicznych, a także w salonach sieci komórkowych, a użytkownicy doceniają je w równej mierze za design oraz komponenty. My przyjrzymy się modelowi Huawei p30, czyli urządzeniu zaprezentowanym przez producenta w 2019 roku.

Hit, czy kit?

Na szczególną uwagę w modelu p30 zasługuje przede wszystkim procesor – ten to aż ośmiordzeniowy procesor 2,60 Gz. Właściwość ta doceniana będzie zwłaszcza przez fanów gier oraz osób korzystających z telefonu jako urządzenia do pracy – pozwoli to na szybsze wykonywanie operacji i dokładniejsze wykonywanie obliczeń. 6 GB RAM w urządzeniu uzupełnione jest pamięcią o pojemności aż 128 GB – można ją dodatkowo uzupełniać poprzez wykorzystywanie kart NM Card. Telefon posiada 6,1 calowy ekran o rozdzielczości Full HD +.

Telefon o wyjątkowych możliwościach

Ciekawą opcją Huawei p30 jest odporność na zachlapania. Inaczej niż w modelu p30 PRO, który posiada pełną wodoszczelność IP68. Jedną z ciekawszych propozycji Huawei p30 są wbudowane aparaty – główny z nich ma aż 40 Mpic i pozwala na tworzenie niezwykłych zbliżeń, czy ujęć o charakterze szerokokątnym. Telefon da użytkownikowi możliwość stworzenia aż 10-krotnego przybliżenia hybrydowego i 50-krotnego zbliżenia cyfrowego – trzeba przyznać, że są to zaskakujące dane. Sądzimy, że jest to opcja warta to przetestowania – zwłaszcza dla miłośników telefonów z systemem Android!

Redaktor

Back to top